U10 turnaje pu mu
DEN | DATUM | AKCE | MÍSTO |
PÁ+SO | 14.-15.6.24 | Turnaj Drážďany (GER) | Drážďany |
NE | 09.06.2024 | PU MFK F-M U11 | ZŠ Jana Šoupala ??? |
NE | 02.06.2024 | PU MŠK Žilina | ZŠ Jana Šoupala ??? |
25.-26.5.24 | ??? | ??? | |
SO | 18.05.2024 | MINI Morava | Hutisko |
SO | 11.05.2025 | PU MFK F-M | ZŠ Jana Šoupala |
NE | 05.05.2024 | TR SPARTA Brno, SFC Opava, 1.FC Slovácko, FC Nitra | Brno |
SO | 27.04.2024 | MINI Morava | Veřovice |
SO | 20.04.2024 | PU MFK F-M | ZŠ Jana Šoupala |
NE | 14.04.2024 | PU - FC Vsetín U11 | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 13.04.2024 | TR SPARTA Brno, FC Kyjov 1919, 1.FC Slovácko, BOHEMIANS Praha | Brno |
SO | 06.04.2024 | PU FOTBAL Třinec | ZŠ Jana Šoupala |
ÚT | 26.03.2024 | PU Výběr OFS Ostrava U11 | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 23.03.2024 | MINI Morava | Nový Jičín |
SO | 16.03.2024 | PU TJ Valašské Meziříčí | Liptál |
SO | 16.03.2024 | Halový turnaj | Krnov |
ČT | 14.03.2024 | PU FOTBAL Třinec | Třinec |
SO | 09.03.2024 | MINI Morava | Nový Jičín |
SO | 02.03.2024 | FC Hlučín | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 24.02.2024 | MINI Morava | Nový Jičín |
NE | 18.02.2024 | TR - ROZWOJ Katowice, ODRA Opole, GÓRNIK Zabrze | Katowice |
SO | 17.02.2024 | PU - MFK F-M U10 | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 10.02.2024 | MINI Morava | Nový Jičín |
SO | 10.02.2024 | TR - MŠK Žilina, AS Trenčín | Žilina, hala |
SO | 03.02.2024 | FK Frýdek - Místek U11 | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 27.01.2024 | MINI Morava | Nový Jičín |
SO | 20.01.2024 | FOTBAL Třinec | ZŠ Jana Šoupala |
NE | 14.01.2024 | PU - ZAPN Zywiec | Žywiec |
DEN | DATUM | AKCE | MÍSTO |
ÚT | 1.8.2023 | Start sezóny 2023/24 - U10 (r. 2014) | |
ST | 2.8.2023 | PU - Zaglebie Sosnowiec | Wodzislaw-Slaski /PL/ |
SO | 5.8.2023 | PU - Górnik Zabrze | ZŠ Jana Šoupala |
ČT | 10.8.2023 | PU - Karviná | Karviná - Městský stadion |
NE | 13.8.2023 | PU - ZAPN Zywiec | Zywiec /PL/ |
SO | 19.8.2023 | PU - Sigma Olomouc | Olomouc |
ST | 23.8.2023 | PU - Slovácko | ZŠ Jana Šoupala |
PÁ-NE | 25.-27.8.2023 | TU - Hvězda Cup | Cheb |
SO | 2.9.2023 | PU - Górnik Zabrze | Zabrze /PL/ |
PÁ | 8.9.2023 | PU - FOTBAL Třinec | Třinec |
NE | 10.9.2023 | TU - Ekstraliga Talentów | Chelmek /PL/ |
NE | 10.9.2023 | TU - SLOVAN Cup | Bratislava /SK/ |
NE | 17.9.2023 | PU - FOTBAL Třinec | ZŠ Jana Šoupala (14-16 hod) |
SO | 23.9.2023 | TR - FCB - FOTBAL Třinec - MŠK Žilina - MFK Karviná | Třinec |
NE | 24.9.2023 | TR - FCB - Sigma Olomouc - Wisla Kraków | ZŠ Jana Šoupala |
PÁ-NE | 29.9.-1.10.2023 | Soustředění Čeladná | Yura Čeladná |
NE | 8.10.2023 | PU - ZAPN Zywiec | ZŠ Jana Šoupala |
PÁ | 13.10.2023 | PU - FK Frýdek-Místek | Frýdek-Místek |
NE | 22.10.2023 | PU - FK Frýdek-Místek U11 | ZŠ Jana Šoupala |
SO | 28.10.2023 | PU - MFK Karviná | Karviná |
SO | 04.11.2023 | TR - FCB - MŠK Žilina - FOTBAL Třinec - Dolný Kubín (1x 5+1) | Žilina |
SO | 04.11.2023 | PU - MFK Vítkovice (1x 5+1) | Ostrava - Vista |
SO | 11.11.2023 | PU - TJ Valašské Meziříčí U10+U11 (2x 5+1); 09:00-11:00 hod. | Valašské Meziříčí |
SO | 18.11.2023 | PU - SMS Tychy /PL/ (2x 5+1); 09:00-10:30 hod. | Tychy |
PÁ-NE | 24.-26.11.2023 | Podávání míčů Memoriál EH | Ostrava - Hala Dubina |
SO | 02.12.2023 | PU - FK Hlučín (2x 5+1) | Hlučín |
SO | 09.12.2023 | PU - TJ Valašské Meziříčí U10+U11 (2x 5+1) | Valašské Meziříčí/Ostrava |
*Akce budou průběžně doplňovány
TR - triangl
POL - poločasové utkání
PU - přátelské utkání
MU - Mistrovské utkání
TU - turnaj