Fotbalová akademie

U10 tréninkový plán

datumčasmístosportoviště
17.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
19.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
21.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
datumčasmístosportoviště
10.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
12.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
15.06.2024
Turnaj Drážďany /GER/Drážďany
datumčasmístosportoviště
03.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
04.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
07.06.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
08.-09.06.2024
PLANEO CUP U11Hlučín

datumčasmístosportoviště
27.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
29.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
31.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
01.06.202409:00 - 10:30PU - MFK Vítkoviceul. Klegova, Ostrava
02.06.202410:00 - 16:30TU - O PUCHAR ZAGŁĘBIOWSKIEGO PARKU SPORTOWEGOSosnowiec /PL/
datumčasmístosportoviště
20.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
22.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
24.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
26.05.202413:00 - 15:00PU - VFAVeřovice
datumčasmístosportoviště
13.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva
15.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
16.05.202417:00 - 18:30Herní trénink s U10 BazalyZŠ Šoupala
17.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalatráva/umělá tráva
18.05.202413:00 - 16:30Mini MoravaHutisko
datumčasmístosportoviště
07.05.202416:00 - 17:30TR - Ostrava, BAZALYBAZALY
09.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
10.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
11.05.202416:00 - 18:00PU - FK Frýdek-MístekZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
29.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
30.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, BAZALYBAZALY
03.05.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
05.05.202410:00 - 14:00SPARTA Brno, SFC Opava, 1. FC Slovácko, FC NitraBrno
datumčasmístosportoviště
22.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
24.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
26.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
27.04.202413:00 - 16:30Mini MoravaVeřovice
datumčasmístosportoviště
15.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
17.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
18.04.202417:00 - 18:30Herní trénink s U10 BazalyZŠ Šoupala
19.04.202417:00 - 18:30Trénink: Lebraimy, Renner, Štefek J., Volný, Baroš, Vicher, Koňařík, MarklLhotka
20.04.202414:00 - 16:00PU - FK Frýdek-MístekZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
08.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
10.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
12.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
13.04.202409:30 - 12:30Sparta Brno, FC Kyjov, 1.FC Slovácko, Bohemians PrahaNenkovice, Ždánice
14.04.202409:00 - 10:30PU - FC VsetínZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
02.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
03.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
04.04.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
06.04.202414:00 - 16:00PU - FOTBAL TřinecZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
25.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
26.03.202417:00 - 18:30PU - Výběr OFS Ostrava U11ZŠ Šoupala
27.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
datumčasmístosportoviště
18.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
20.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
22.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
23.03.202411:30 - 14:00Mini MoravaNový Jičín (UT)
datumčasmístosportoviště
11.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
13.03.202417:30 - 19:00PU - FOTBAL Třinec
Třinec /UT/
15.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
16.03.202408:30 - 17:00Halový turnaj KrnovKrnov /hala/
16.03.202410:00 - 12:00PU - TJ Valašské MeziříčíLiptál /UT/
datumčasmístosportoviště
04.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
05.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
08.03.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
09.03.202411:00 - 13:30Mini MoravaNový Jičín (UT)
datumčasmístosportoviště
26.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
28.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
29.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
02.03.202410:00 - 12:00PU - FC Hlučín U10Ostrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
19.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
21.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
23.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
24.02.202412:40 - 15:40Mini MoravaNový Jičín (UT)
datumčasmístosportoviště
12.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
14.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
16.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
17.02.202412:00 - 14:00PU - MFK F-M U10Ostrava, ZŠ Šoupala
18.02.202410:00 - 12:00PU - ROZWOJ Katowice, GORNIK Zabrze, RAKÓW CzestochowaKatowice, UT
datumčasmístosportoviště
05.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
07.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
09.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
10.02.202413:00 - 16:00Mini MoravaNový Jičín (UT)
10.02.202409:30 - 12:00PU - MŠK Žilina, AS TrenčínŽilina (SK), hala

datumčasmístosportoviště
29.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
31.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
02.02.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
03.02.202413:00 - 15:00PU - MFK F-M U11Ostrava, ZŠ Šoupala

datumčasmístosportoviště
22.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
24.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
26.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
27.01.202412:00 - 15:00Mini MoravaNový Jičín (UT)
datumčasmístosportoviště
15.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
17.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
19.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
20.01.202414:00 - 16:00PU - FOTBAL TřinecOstrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
10.01.202416:30 - 18:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalahala
12.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalahala
14.01.202413:00 - 15:00PU - ZAPN ŽywiecŽywiec (UT)
datumčasmístosportoviště
03.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
05.01.202417:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
datumčasmístosportoviště
18.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
20.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
datumčasmístosportoviště
11.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
13.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
15.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
16.12.202308:45 - 10:30Předvánoční běh F-Mstadión Slezan F-M
datumčasmístosportoviště
04.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
06.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
08.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
09.12.202311:00 - 12:00Den AkademieSportovní centrum Dubina
09.12.202314:00 - 16:00PU - FK Frýdek-MístekOstrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
27.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
29.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
01.12.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
02.12.202309:00 - 11:00PU - FC HlučínHlučín
datumčasmístosportoviště
20.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
22.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
24.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
25.-26.11.2023
Podávání míčů MEHSportovní centrum Dubina
datumčasmístosportoviště
13.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
15.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
17.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
18.11.202309:00 - 10:30PU - SMS Tychy /PL/Tychy /PL/
datumčasmístosportoviště
06.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
08.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
10.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
11.11.202309:00 - 11:00PU - TJ Valašské Meziříčí U10+U11Valašské Meziříčí
datumčasmístosportoviště
30.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
01.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
03.11.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
04.11.202310:00 - 13:00PU - Žilina/Třinec/Dolný KubínŽilina
04.11.202314:00 - 16:00PU - MFK VítkoviceOstrava - Vista
datumčasmístosportoviště
23.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
25.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
27.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
28.10.202309:00 - 11:00PU - MFK KarvináKarviná
datumčasmístosportoviště
16.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
18.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
20.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
22.10.202310:00 - 12:00PU - FK Frýdek-Místek U11Ostrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
09.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
11.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
13.10.202317:00 - 18:30PU - FK Frýdek - MístekFrýdek-Místek
15.10.202312:00 - 14:00PU - BIENJAMINEK Krosno /PL/Ostrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
02.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
04.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
06.10.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
08.10.202309:30 - 11:30PU - ZAPN Žywiec /PL/Ostrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
25.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
27.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
29.09.- 01.10.202315:00 - 13:00SoustředěníČeladná
datumčasmístosportoviště
18.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
20.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
22.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
23.09.202310:00 - 12:30PU - Třinec/Karviná/ŽilinaTřinec
24.09.202310:00 - 13:00PU - Olomouc/KrakowOstrava, ZŠ Šoupala
datumčasmístosportoviště
11.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
13.09.202315:30 - 16:00Týmové/individuální fotoBazaly
13.09.202316:30 - 18:00TR - Bazalyumělá tráva/tráva
15.09.202317:00 - 18:30TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
17.09.202314:00 - 16:00PU - FOTBAL TřinecOstrava, ZŠ Šoupala

datumčasmístosportoviště
05.09.202317:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
07.09.202317:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
08.09.202317:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
08.09.202317:30 - 19:30PU - FOTBAL TřinecTřinec
10.09.202311:20 - 14:00Ekstraliga TalentówChelmek /PL/
10.09.202309:00 - 16:00Slovan CupBratislava /SK/

datumčasmístosportoviště
28.08.202317:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
30.08.202317:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
01.09.2023
17:30 - 19:00TR - Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva/tráva
02.09.202309:00 - 11:00PU - GÓRNIK ZabrzeZabrze /PL/
datumčasmístosportoviště
21.08.202317:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
23.08.202316:30 - 18:30PU - 1.FC SlováckoZŠ Šoupala
25.08.2023
15:45 - 17:00PU - SK BrušperkBrušperk
25.07-27.08.Hvězda CupCheb
datumčasmístosportoviště
14.08.202317:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
16.08.202317:00 - 18:30Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
18.08.2023
17:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
19.08.202309:30 - 11:00 PÚ - SIGMA OlomoucOlomouc, Andrův Stadion
datumčasmístosportoviště
07.08.202317:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
09.08.202317:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
10.08.2023
17:00 - 19:00PÚ - Karvináumělá tráva/tráva
13.08.202310:00 - 12:00PÚ - Žywiec (PL)umělá tráva/tráva
datumčasmístosportoviště
31.07.202317:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
02.08.202317:30 - 19:30PÚ - Wodzisław Śląski (PL)tráva
04.08.2023
17:30 - 19:00Ostrava, ZŠ Šoupalaumělá tráva
05.08.202308:00 - 10:00PÚ - Górnik Zabrze, Ostrava, ZŠ Šoupala
umělá tráva