Fotbalová akademie
pondělí 11. dubna. 2016
U15 - zápasy

U15: skvělý obrat přinesl vítězství na Sigmě

"Patnáctka" Baníku Ostrava zvítězila na hřišti Sigmy Olomouc 3:2 a po dvou klopýtnutích si připisuje cenné body. Ostravanům se ještě v první půli podařilo smazat dvoubrankové manko, obrat dokonal po změně stran Zálešák, autor dvou branek v zápase.

Hodnocení trenéra Martina Šubrta: "Po dvou nevydařených utkáních v řadě, kdy nám chyběl převážně kolektivní duch a aktivnější přístup od všech hráčů, nás čekal další test v podobě duelu se silnou Olomoucí. Utkání jsme začali aktivně, přesto se pro nás nevyvíjelo dobře, neboť jsme už po patnácti minutách po individuálních chybách prohrávali 2:0. Díky změněnému přístupu celého týmu, výbornému kolektivnímu výkonu a nadprůměrných výkonech několika hráčů se nám podařilo ještě do poločasu srovnat a díky brance Zálešáka v poločase druhém otočit výsledek na svou stranu. Tentokrát jsme sice tolik nevynikali kombinací, ale bojovností, sílou kolektivu a touhou uspět, což nám předchozích utkání scházelo. Podobné utkání jsme velice potřebovali a kluci za něj zaslouží pochvalu."