Fotbalová akademie
pondělí 31. srpna. 2015
U15 - zápasy

Patnáctka vyhrála gólem v poslední minutě

Wojatschkeho gól v poslední minutě zápasu rozhodl o vítězství starších žáků U15 nad Prostějovem v poměru 3:2. Baníkovci sehráli těžké utkání, ve kterém museli dohánět jednobrankovém manko z prvního poločasu a zároveň i dobývat obrannou tvrz soupeře.

Martin Šubrt (FC Baník Ostrava): "Museli jsme již od samotného úvodu utkání dotahovat nepříznivý stav. Když se nám to podařilo, hosté nám díky úspěšnému brejku opět výsledkově odskočili. Herně jsme nepůsobili špatně, dobře jsme kombinovali, ale propadali jsme v koncovce. Ve druhém poločase jsme soupeře uzamkli na jeho polovině a dobývali jeho branku. I přes vyrovnání jsme si vytvořili hned několik stoprocentních šancí, které jsme zahazovali. Neustále jsme byli aktivní a ohrožovali soupeře, což se nám vyplatilo v poslední minutě v podobě vítězné branky. V zápase jsme zklamali především v koncovce, kluky je třeba ale pochválit za neustálou aktivitu a snahu získat vedení na svou stranu."