Fotbalová akademie
pondělí 24. srpna. 2015
U15 - zápasy

Patnáctka proti Slovácku herně uspěla, výsledkově už nikoliv

Herně dobrý zápas odehráli starší žáci U15 v Uherském Hradišti na hřišti Slovácka, jenže kvůli neproměněným šancím se baníkovci museli smířit s prohrou 1:2.

Martin Šubrt (FC Baník Ostrava): "Do utkání se Slováckem jsme šli s vědomím, že domácí velice dobře kombinují a všechny situace řeší konstruktivně. Dobře jsme napadali jejich rozehrávku, získávali míče již na polovině soupeře a byli velmi nebezpeční . Dařila se nám i kombinace a individuální výkony byly velice dobré. Z tlaku se nám podařilo udeřit i gólově, bohužel do poločasu Slovácko z brejku skóre srovnalo. Druhá půle byla herně více vyrovnaná, rozdíl byl v proměňování šancí. Slovácko opět bylo úspěšné po rychlém protiútoku, my jsme naopak i ty nejvyloženější šance neproměnili. Z výsledku můžeme být smutní, ale za předvedenou hru, především v prvním poločase, musíme kluky pochválit."