Fotbalová akademie
úterý 08. října. 2024
U17 - zápasy

Sedmnáctka si připsala další vítězství

V prvním poločase duelu mezi Baníkem a Libercem se diváci branky nedočkali. Po čtyřech minutách druhého dějství ovšem Baroš střelou na zadní skóre otevřel. Poté přidali ostravští další tři branky, hosté dokázali již jen korigovat na konečné skóre 4:1 pro domácí.

Hodnocení trenéra Davida Holiše, Luboše Kováře a Reného Vichera: Každý týden musíme být na nejvyšší úrovni, aby jsme byli úspěšní, soupeř hrál velmi obětavě, důsledné bránil a nenechávál nám moc prostoru. Kluci to zvládli perfektně, v druhé půli zvýšili intenzitu, hráli ve vysokém tempu a zaslouženě jsme vyhráli. Jdeme krok po kroku, chceme se pořád posouvat a neuhýbat z cesty. Dnešní vítězství je pro Víta Škrkoně, který kvůli zranění brzy střídal, fantasticky nastavený kluk, věřím, že bude brzo zpět.