Fotbalová akademie
čtvrtek 22. srpna. 2024
U15 - zápasy

Patnáctka v Jihlavě remizovala

Patnáctka na úvod soutěže remizovala v Jihlavě. Nejdříve se ujala vedení, ale domácí do pauzy skóre otočili. Ve druhé půli se ostravští dostali pět minut před koncem do vedení, ale za minutu bylo vyrovnáno. Tento stav už vydržel do konce.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: První mistrovské utkání nám herně nevyšlo hlavně v prvním poločase. Tam jsme chybovali hlavně v rozehrávce a výstavbě. Druhá půle byla už z naší strany hodně dobrá, jenom jsme neproměnili řadu vyložeých šancí. Nicméně druhá půle nabídla rychlý kombinační fotbal včetně agresivního presinku a represinku a blíží se našemu ideálu. Škoda hrubé chyby v defenzivě po našem vstřeleném gólu na 3:2.