Fotbalová akademie
úterý 30. dubna. 2024
U16 - zápasy

Výhra šestnáctky z devadesáté minuty

Specialistou na dramatické koncovky a branky v poslední minutě zápasu se stává šestnáctka Baníku. Před nedávnem otočila v Karviné z 1:3 na 4:3 v devadesáté minutě, tentokráte se vítězná trefa v samotném závěru zápasu povedla Juráskovi ve Zlíně.

Hodnocení trenéra Davida Holiše, Luboše Kováře a Reného Vichera: Skvělý zápas s vynikajícím soupeřem. První poločas jsme více drželi míč, ale soupeř byl nebezpečnější, skvělý Jelínek udržel bezbrankový stav. V druhém poločase jsme dominovali, byli lepší a zaslouženě jsme vedli 2:0. Soupeř dokázal v samotném závěru vyrovnat, ale byl jsem přesvědčený, že tento tým hraje až do konce. Velké vítězství, práce kluků, kteří pracují fantsticky.