Fotbalová akademie
úterý 02. dubna. 2024
U17 - zápasy

Sedmnáctka doma podlehla Plzni

Druhou prohru za sebou i celkově v soutěži si připsala sedmnáctka. Proti Plzni se ujala vedení, nicméně po nevyužité šanci přišel trest a vyrovnání. Ve druhém poločase se ujali hosté vedení, dvě brankové příležitosti na srovnání nebyly využity a tak hosté po dalších chybách trestali a odvezli si vysokou a cennou výhru.

Hodnocení trenéra Aleše Mooce a Martina Folty: V prvním poločase utkání s Plzní jsme se nedokazáli vyrovnat s presinkem soupeře. Neměli jsme dobrou nabídku, klid na míči ani náběhovou činnost. I přesto jsme se dostali do vedení a měli velkou šanci na 2:0, kterou jsme neproměnili a následně po chybě inkasovali. Bohužel opět nabízíme soupeři laciné góly. Druhý poločas byl toho jasnou ukázkou, že s takovým přístupem a nezodpovědností nemůžeme a ani nebudeme nikdy úspěšní.