Fotbalová akademie
úterý 13. června. 2023
U19/B - zápasy

Na závěr osmnáctka zvítězila ve Zlíně

Poslední zápas sezóny odehrála osmnáctka ve Zlíně. Po úvodní brance domácích dokázali ostravští do půle vyrovnat a ve druhém dějství čtyřmi přesnými zásahy rozhodnout o svém vítězství.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Martina Folty: Sezonu jsme chtěli zakončit vítězstvím a k utkání přistoupit zodpovědně. Opět se stala naše klasika posledních utkání.. brzy jsme inkasovali a soupeř šel do vedení po dobře zahrané standardní situaci. To nás probudilo a začali jsme se postupně dostávat více do utkání. Zaslouženě jsme vyrovnali po dobrém presinku a poločas skončil 1:1. Druhá půle už byla zcela v naší režii, dokázali jsme vstřelit 4 branky a závěr už jsme odehráli uvolněně a s chutí. Za trenérský tým klukům děkujeme a přejeme jim do dalších sezon jen to nejlepší..