Fotbalová akademie
úterý 06. června. 2023
U17 - zápasy

Sedmnáctka Pardubice porazila

Povedený první poločas odehrála sedmnáctka proti Pardubicím a po zásluze šla do kabin s dvoubrankovým náskokem. O ten ale během pěti minut přišla a začínalo se od znova. Pak se už ovšem trefili pouze domácí a zaslouženě zvítězili. Na Spartě v posledním kole se pokusí dostat na druhou příčku tabulky, tu jim zajistí pouze vítězství.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, dařila se nám kombinace, v přechodu jsme byli rychlí, vytvářeli si šance a vedli jsme 2:0. Druhý poločas jsme začali lehkovážně, soupeř toho gólově využil a vyrovnal. Pomohl nám gól na 3:2, uklidnili jsme se a výkon se zlepšil. Neproměnili jsme ještě penaltu, za výkon ve většině času utkání jsme si zasloužili vyhrát. Pochvala pro kluky za touhu po vítězství, stál proti nám kvalitní soupeř.