Fotbalová akademie
úterý 23. května. 2023
U19 - zápasy

Devatenáctka porazila Hradec Králové

Hned v úvodu devatenáctka inkasovala a hosté z Hradce šli do vedení. Baníkovci ale dokázali třemi brankami do poločasové pauzy skóre otočit ve svůj prospěch. Ve druhém dějství už nepadla žádná branka, výhru si připsali ostravští a tři kola před koncem ztrácí v honbě za titulem na pražskou Spartu dva body.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Radima Kováře: Utkání s Hradcem se nevyvíjelo dle našich představ. Vstup do utkání jsme nechytili a po taktických chybách jsme inkasovali. Kluci ukázali charaker a do poločasu výsledek otočili na 3:1, za to jim patří pochvala. Více chválit bohužel nemůžeme.. Herní projev byl velmi slabý. Měli jsme špatný pohyb bez míče a volili jsme špatná řešení, jak ve výstavbě, tak v přechodové fázi. Utkání si vyhodnotíme a budeme se chtít v herním projevu zvednout do dalších zápasů.