Fotbalová akademie
pondělí 17. dubna. 2023
U17 - zápasy

Na Slavii vyhrála sedmnáctka 3:1

K dalšímu zápasu vyrazila sedmnáctka do Prahy na Slavii. Nezačala dobře, hned v úvodu inkasovala po rohu, nicméně dokázala ještě do poločasu skóre otočit ve svůj prospěch. Po změně stran domácí bojovali o vyrovnání, pozorná obrana Baníku byla ovšem proti, naopak povedený kontr přinesl třetí branku. Další gól už v zápase nepadnul, a tak se mohla po devatenáctce radovat z výhry také mladší kategorie.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Ve 3. minutě jsme nepohlídali roh a Slavia vedla 1:0. Kvalitní domácí hráči byli více na míči, dobře kombinovali, ale do gólových situací se nedostávali. My jsme hráli poctivě do defenzivy a po zisku míče jsme přecházeli do brejkových situací, které jsme však neřešili vždy dobře. První gól jsme vstřelili po zdařilém presinku, druhý padl z přímého kopu, kdy se krásně trefil Jimy Perrette. Ve druhém poločase se nám podařila brejková situace a radovali jsme se z vítězství. Pochvala pro kluky za předvedený výkon, všichni odevzdali na hřišti maximum.