Fotbalová akademie
čtvrtek 03. listopadu. 2022
U16 - zápasy

Šestnáctka se prosadila po přestávce

Až po bezbrankové první půli se prosadili domácí hráči a třemi brankami rozhodli o šesté výhře v řadě. Baníkovci měli problémy překonat obranný blok hostů a až po hodině hry se poprvé prosadili, uklidnili a přidali další dvě přesné trefy.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Soupeř, který hrál v hlubokém bloku, nám nadělal více problému než měl. V prvním poločase nám chyběl pohyb na útočné polovině a správné řešení finálních situací. V druhém půli jsme za stavu 0:0 přečkali velkou šanci soupeře a poté utkáni rozhodli třemi góly.