Fotbalová akademie
úterý 08. listopadu. 2022
U19/B - zápasy

Osmnáctka se Sigmou remizovala

Kvalitní zápas byl vidět v Řepčíně, kde se utkaly osmnáctky Olomouce a Baníku. Utkání mělo tempo, šance na obou stranách, branek ovšem moc nepadlo. Po bezbrankové půli se dostali domácí do vedení, ale ostravští se nevzdali, chtěli zápas otočit, ale stihli jen vyrovnat. Připsali si tak vůbec první nerozhodný výsledek v soutěži a nyní se již připravují na poslední nedělní kolo proti Zlínu.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: Utkání mělo kvalitu, bylo vyhecované a na šance vyrovnané. My jsme Sigmu herně přehrávali, což náš těší. Sigmě vyšel jeden z brejků a šli do vedení. Hráči opět dokázali hrábnout a utkání za nepříznivého stavu dotáhnout na 1:1. Škoda nevyužitých šancí v první půli. Zasloužená remíza.