Fotbalová akademie
pondělí 19. září. 2022
U17 - zápasy

Sedmnáctka se Slavií smírně

O první dva body v soutěži přišla dosud stoprocentní Slavie za remízu s Baníkem. Hosté se sice dvakrát ujali vedení, ale vždy dokázali domácí velmi rychle zareagovat a vyrovnat. Bohužel poločasové skóre bylo konečným výsledkem, další šance zůstaly nevyužité.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Slavia s mnoha reprezentanty v sestavě vstoupila do utkání lépe, byla více na míči, my jsme měli jednoduché ztráty a byli jsme pod tlakem. Postupně jsme se více dostávali do zápasu a po půl hodině jsme měli velkou příležitost, kdy jsme šli sami na bránu, ale šanci jsme neproměnili. Hosté se dostali dvakrát do vedení, ale nám se podařilo stav srovnat a poločas skončil 2:2. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu, Slavii jsme nepouštěli do šancí, poctivě jsme dodržovali taktické pokyny a byli jsme nebezpečnější před brankou soupeře, k vítězství jsme měli blíže. Chválíme kluky za předvedený výkon, chtěli vyhrát, byli jsme tým! Jsme rádi, jak se kluci vyrovnali velmi dobrým hráčům Slavie.