Fotbalová akademie
pondělí 05. září. 2022
U17 - zápasy

S Plzní sedmnáctka prohrála

Zápas rozhodla produktivita. Domácí hráči své příležitosti kromě té poslední nedokázali využít, za to hosté ano a proto po průběhu hry pro ostravské krutý výsledek. Ovšem hraje se na góly, proto tři body putují na západ.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V tomto utkání rozhodla produktivita soupeře. V prvním poločase jsme dobře kombinovali, byli jsme více na míči, ale ve finální fázi jsme nebyli důrazní a kvalitní, soupeř naše chyby potrestal v posledních patnácti minutách, byl nebezpečný v rychlém přechodu. Po změně stran šel náš výkon ještě nahoru, měli jsme více šancí, ale když nedáme penaltu, netrefíme prázdnou bránu a v dalších situacích nám chyběl kousek ke vstřelení gólu, tak nemůžeme vyhrát. Výsledkově jsme zápas nezvládli, ale herně to bylo z naší strany velmi slušné. Kluci zápas odmakali a rvali se až do konce, odměna v podobě více gólů však nepřišla. Je to kruté, ale o výsledku rozhoduje efektivita a ta byla na straně Plzně.

Informace o utkání

03.
sobota
zář
FC Baník Ostrava VS FC Viktoria Plzeň
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 0:3
Branky: 89. Lacko - 34. Šlegel, 38. Böhm, 43. Borolič, 70. Chalupa Rozhodčí:Jurajda - Mikeska, Trigas
Diváci: 76

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kresta - Kowalczyk, Řeháček, Míček, Struhař (55. Němčík) - Raab(65'Murashenko), Havran - Lacko, Staněk (46. Bakrlík), Glamoš (46. Graclík) - Kyselý

U17