Fotbalová akademie
úterý 02. listopadu. 2021
U15 - zápasy

Patnáctka stále suverénní

Také v duelu s Karvinou si patnáctka poradila s rolí favorita. Po čtyřech trefách v první půli přidala po pauze dalších sedm a bylo z toho vysoké vítězství. V sobotu hostí Zbrojovku, která má co baníkovcům oplácet. Ve druhé půlce září si odvezli tři body z Brna do Ostravy baníkovci za výhru 3:1. Výkop je na Šoupalce v půl jedenácté.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Jana Romaněnka: V první půli to nebylo zcela ideální. Měli jsme příliš mnoho jednoduchých ztrát. Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a zrychlili kombinaci. Mrzí nás, že si nedokážeme vyhovět v gólových příležitostech, protože finální skóre mělo být daleko vyšší.