Fotbalová akademie
čtvrtek 01. února. 2024
U17

I s maďarským Győrem si sedmnáctka poradila

Další úspěšně zvládnutá mezinárodní konfrontace sedmnáctky. Ta proti maďarskému soupeři si vytvořila tříbrankový náskok do poločasu, který záhy po pauze ještě navýšila. Ovšem ani hráči Győru neodešli s prázdnou, a tak v utkání bohatém na branky slavili výhru hráči Baníku.

ETO Győr U17 - FC Baník Ostrava U17 2:5 (0:3)

branky:50. a 83. - 5. a 41. Dvořáček, 23. a 47. Binar, 77. Hanák

sestava: Bitta (46´ Vodička) - Šopík, Mechl, Kulyk, Švrček - Jadrníček, Pinkas - Doležel (46´ Keňo), Dvořáček (70´ Ďurina), Binar (75´ Škrkoň) - Škrkoň (55´ Hanák)

hodnocení trenéra Aleše Mooce: Za silného větru jsme se v Mutěnicích utkali s maďarským ETO FC Győr. Soupeř byl mnohem zajímavější směrem dopředu než do obrany. My jsme jejich nedůslednosti dokazali několikrát využít a do poločasu jsme vedli 3:0. Rychle po pauze jsme přidali i další branku. Bohužel jsme v závěru udělali několik chyb a nabídli soupeři brankové příležitosti. Zápas tak skončil za divokého stavu 5:2. Kluky chválíme za přístup a předvedenou hru, i když jsme se opět nevyvarovali chyb a neudrželi čisté konto.